عکس 1

خطوط عایر پیاده

Untitled-202.jpg

پوشش های اکریلیک دو جزیی سالونت فری جهت خطوط عابر پیاده مطابق استانداردهای بین المللی با ضخامت 3000 میکرون با سیستم غلطک اجرا می گردد که نسبت به نوع آسفالت و شرایط آب و هوایی می توان ماندگاری طولانی و درخشانی در شب و سایر خواص را ارایه نمود.

پوشش های ترافیکی سرد تک جزیی ، دسته دیگری از رنگ های قابل ارایه جهت خطوط عابر پیاده بوده که با ضخامت 600 میکرون فیلم خشک از نوع اکریلیک و یا کلروکائوچو با مقاومت و ماندگاری عالی بسته به شرایط اقلیمی و نوع آسفالت اجرا می گردد.


Untitled-203.jpg

علایم هشداری و فلش ها جهت راهنمایی و هدایت رانندگان

÷وشش های اکریلیک دو جزیی سالونت فری در شیشه های مختلف جهت ایجاد علایم هشداری و انواع فلش ها و ... با ضخامت 3000 میکرون ارایه می گردد که عدم لغزندگی اتومبیل های عبوری روی این سطوح از خواص این محصول است.

پوشش های سرد تک جزیی از نوع کلروکائوچو یا اکریلیک مخصوص علایم که با ضخامت 600 میکرون روی سطح آسفالت اجرا می گردد.

پوشش های مخصوص پارکینگ ها ، ایستگاه های اتوبوس و تاکسی ، مسیرهای ویژه ، زمین های ورزشی

این دسته پوشش ها شامل اپوکسی مخصوص کف از نوع سالونت فلزی ، پوشش های اکریلیک دو جزئی و اکریلیک ترموپلاست حلالی می باشد که خواص ضخامت دلخواه ، ایجاد سطوح کاملا یکنواخت بدون درز در انواع شیدها ، نشست گرد و غبار و جلوگیری از انتشار آن در محیط و شستشو و تمیز کردن آسان ، عمر طولانی و مقاومت بالا در برابر شرایط نامساعد جوی و مقاومت در برابر نور UV از جمله ویژگی های این پوشش ها می باشد.

Untitled-206.jpg